0
clear
  • Prah sjaj zeleni laser 1.0 MM za ukrašavanje noktiju, gelovi noktiju UV i DIY
  • -20%
  • -20%
Prah sjaj zeleni laser 1.0 MM za ukrašavanje noktiju, gelovi noktiju UV i DIY

Prah sjaj zeleni laser 1.0 MM za ukrašavanje noktiju, gelovi noktiju UV i DIY

HRK 44.34
HRK 44.00

Na skladištu
Dostupno za vašu narudžbu


- Detalj : Prah Svijetlo Sjaja
- Broj artikla broj : LB600
- Veličina sjaj : 1 mm (1/24)
- Oblik Sjaj : Шестиугольная Oblik
- Boja, Sjaj : Laser Zelene Boje
Napomena : draga,foto pokazuje učinak, ne može biti u potpunosti reflektira, molim vas, budite понятливы.
- Težina Paketa : Pouzdan Poliester Torba
Ovdje 50g, 200g i 500g 3 vrste ambalaže pristupačne,molimo vas odabrati pravo jedan za vas. Dragi moji, ako vam je potrebno više grama ili drugih boja, molimo, molimo javite nam bilo upita, gotovo svaki sjaj, koji bi mogli naći u našem društvu ,mi ćemo vam dati odgovor u roku od 24 sata!
1. высокотемпературное otpor 2. Svijetle i sjajne boje 3. 100% garancija kvalitete
Slike Proizvoda :
Za Veleprodaju :
-Veliki uzorak naloga sjaj sjaj : pristupačan, uzorci su slobodni, kupci su odgovorni za naknadu hitno
- Veliki red MOQ : 3 KGS (može se miješati bilo koje boje sjaj, oblik i dimenzije)
Vi ćete dobiti vrlo atraktivna cijena za velike narudžbe.Dobrodošli da nas kontaktirate.Mi smo bili u mogućnosti poduzeti T / T,West vezu ,Paypal i drugi . Neka ,kontaktirajte nas, u jednoj minuti uštedjet ćete mnogo novca i naći удовлетворенного dobavljača . O (_∩∩) O~
Primjena Sjaj :
O dostavljanja :
1. obično besplatna dostava ćemo poslati zračnom poštom stup kita u roku od 48 sati (ne uključujući vikende i praznike) nakon potvrde plaćanja . Općenito, roba će stići na vašu stranu oko 15-45 dana .ako ga ne želite čekati,možete odabrati drugi način dostave. Ponekad, za neke reson, možda, roba će biti isporučena i da će stići do vas je malo kasno.Šteta što ne možete razumjeti. Ili ako vam je potrebna brža prijevoz tereta, nešto kao put добросердечно nas kontaktirajte. Uz sve jednokratne kupnje u iznosu od 100 dolara i veća narudžba će biti poslana kroz brži express za besplatno .
2.molimo vas, pobrinite se da je vaša adresa dostave se podudara s vašim stvarnim adresom prije postavljanja vaše narudžbe. Mi nismo odgovorni za bilo kakve pogrešne ili neisporučeno adrese. Za ponovno slanje robe naplaćuje se dodatna naknada.
3. uvozne carine, porezi i naknade nisu uključene u stavku cijena ili trošak dostave.Ove odgovornosti odgovornost kupca. Molimo vas da se obratite s carine vaše zemlje, kako bi se utvrdilo kakve su te dodatne troškove prije kupnje.
O Politici Povratka :
Kušat ćemo učiniti naše najbolje bi zadovoljavati vaše i сурпплы najbolju uslugu.Ako niste zadovoljni narudžbu, molimo vratite ga u roku od tri radna dana.Molim vas, odgovorni ste za plaćanje isporuke, kao i za gubitak i oštećenje robe.(Mi nećemo biti odgovorni za ono i drugo)
O Komentar :
Draga, mi pokušati napraviti 100% zadovoljstvo kupaca, ako volite naše proizvode, molimo vas добросердечно izađite vaše povratne informacije za druge linkove kupaca. Ako niste zadovoljni s našim detaljima,onda ste primili, pls daju nam priliku riješiti problem prije nego što izađe negativan rezultat utjecaja ili otkrijete važeći prekid nepoznato dis. Mi ćemo učiniti za vas sve što mogu,veliko hvala za Vašu podršku !

Više detalja

Boja:
50g, 200g, 500g
Tip Elementa:
sjaj za nokte
Broj:
1
Materijal:
kućni ljubimac
NETO TEŽINA:
50/200 / 500g
Broj Modela:
LB600
brend:
Бинк
is_customized:
Yes

Slični proizvodi u kategoriji

RA321173 Mix Colors Dot shapes round Glitter for nail art, Nail gel, šminka DIY and decoration Predmet : Svjetlucavim Šljokicama Oblik Sjaj : Okrugle Točke Oblika Veličina sjaj : mješoviti veličina Boja, sjaj : kao na slikama( Napomena : draga, fotografija prikazuje efekt boja, ne može biti potpuno reflektirajuća, molim vas, budite понятливы) Pakiranje sjaj i N...

Tch304 3.0 MM Size Solvent Resistant Mate Colors Stars shape glitter for Nail polish,nail art or other DIY decoration Oblik sjaja zvijezde oblikuju sjaj Boje sjaj : kao na slikamaNapomena : draga,foto pokazuje učinak, ne može biti u potpunosti reflektira, molim vas, budite понятливы.Veličina sjaj : veličina 3,0 mm Paacking : Pouzdan Poliester TorbaPostoji 50 g i 200 g dvije vrste pakiranja na raspolaganju su različite pakiranje cijena je različita ,molimo, molimo odaberiteisti onaj koji ti je potreban.(Napomena : skupo , za taj predmet ambalaža za poliester torbe, a ne kutija, kao što je prikazano na slici ,molim vas, imajte na umu!)Draga,ako vam je potrebna druga grame ili druge boje,molimo, molimo javite nam bilo upita, gotovo svaki sjaj, koji se mogao naći u našoj tvrtki, dobrodošli na veliko i OEM narudžbe ,mi ćemo vam dati odgovor u roku od 24 sata!Za Veleprodaju : Veliki uzorak naloga sjaj sjaj : pristupačan, uzorci su slobodni, kupci su odgovorni za naknadu hitnoVeliki red MOQ : 3 KGS (bili u mogućnosti izmiješati sve boje sjaj, oblik i dimenzije)Vi ćete dobiti vrlo atraktivnu cijenu za velike narudžbe.Dobrodošli da nas kontaktirate.Mi smo bili u mogućnosti da prepoznaju T / T, West vezu, Paypal i drugi ...

TCT073 holografski boja otapala stalni Mylar cijepati sjaj za ukrašavanje noktiju gellak za nokte, sjenilo šminka DIY ručni body art ukrastraži broj : TCT073oblik : nepravilan fragmentsize : nepravilanu boji : 12 vrsta različitih holografski bojabroj : 1 / 12 torbatežina paketa : Abt...

Detalj : Prah Svijetlo Sjaja Broj artikla broj : LB911 Veličina sjaj : 1 mm (1 / 24) Oblik Sjaj : Шестиугольная Oblik Boja, Sjaj : Laserski Tamno Roza Boja( Napomena : draga, fotografija prikazuje efekt boja, ne može biti potpuno reflektirajuća, pravi proizvodi nisu 100% isti kao efekt fotografije,molimo, budite понятливы) Težina Paketa : Pouzdan Poliester TorbaOvdje je 50 g, 200 g i 500 g tri vrste ambalaže na raspolaganju,Molimo odaberite pravi, koji vam je potreban.Draga, ako vam je potrebno više grama ili drugih boja, molimo, molimo javite nam bilo upita, gotovo svaki sjaj, koji bi mogli naći u našem društvu ,mi ćemo vam dati odgovor u roku od 24 sata!1...

2 komadSjaj Zlato Srebro Sjaj Sjaj Noktiju Akril Prah Sjaj Noktiju Šljokicama Ukrašavanje Noktiju 257Neto težina oko 45gboja : kao što je izložba slikaPaket uključuje : 1 x miješati veličina nokte sjajOdlično za градиентных nokte,lako se nanosi na prirodne ili umjetne nokte, lako DIY.Sve boje su klasični i lijepim, molimo vas da pažljivo provjerite ove fotografije, sve boje se miješaju različite veličine, a neke od njih uključuju malu traku.Zbog razlike između različitih monitora, slika možda neće odražavati stvarne boje elementa, ali mi smo pokušali učiniti sve da zadrži izvornu boju sjaja...

Veličina : 2mm*3mm Vrlo popularan oblik dijamanta holografski boja šljokice šljokice za nokte Veličina sjaj : 1 mm, 2 mm Oblik Sjaj : Ромбовидная Oblik Boja, sjaj : kao na slikamaNapomena : zbog razlike između različitih monitora, slika možda neće odražavati stvarne boje elementa...

TCH311 4.0 MM Size Solvent Resistant Mate Colors Flower shape glitter for Nail polish, nail art or other DIY decorationOblik sjaj : Sjaj oblik cvijeta Sjaj boja : kao fotografijeNapomena : draga,foto pokazuje učinak, ne može biti u potpunosti reflektira, molim vas, budite понятливы...

Specifikacija : broj : 1 kutija neto težina блесток : pribl 1 g, u kutiji boja : holografski sjaj za nokte (opcionalno) Sadržaj pakiranja : 1 kutija šljokice za nokte lice : 100% potpuno novi i visoke kvalitete ukrašavanje noktiju je lako primijeniti na prirodne ili umjetne nokte kako koristiti : 1.Pripremite nokte s UVosnovnim premazom i вылечите ga pod UV / led žaruljicom...

Opis proizvodaVisoka svjetlina! Stvaranje prekrasnog gljiva za dugo briljantan dizajn noktiju.Stavite ga na sunce ili lampu, onda će sjati u mraku.Možete ga koristiti s različitim lakovi i smolama zajedno, učiniti sjaj boje.Možete ga koristiti kao akril prah ili miješati s akril prah za akril korištenja.Možete ga koristiti s lakom za nokte ili UV gelom za stvaranje izvanredan učinak.Možete koristiti fluorescentni prah za nokte, kako ukrasiti svoj nokat ili tijelo, da uživate u večer u stranku, kao što su Noć vještica, Božić, karneval i tako dalje.Napomena : prah ne koristiti izravno s vodom, idealna za korištenje s lakom uljem ili transparentnim lakom.3 načina da ga fluorescentnom : 1...

TCH1696 Veliko 0.1 mm 004 veličina pjenušava Duga Crvena boja duginog fine glitter prah Predmet Br : TCH1696Veličina sjaj : 0.1 mm 004 veličina Boja, sjaj : kao na slikamaNapomena : draga, fotografija prikazuje efekt boja, ne mogu biti 100% u potpunosti odražava baš zbog faktora prikaz fotoaparata,molimo vas, budite понятливы) Pakiranje sjaj i N...

1g / Box 2017 New Arrival Irregular White Color Kameleon Flakes Color Changing Mica Pigment For Nail Bojanje, 5colorsNovi Dolazak Poseban Učinak Bijele Pahuljice Kameleon Pigment Za Noktepakiranje : banke 3g, težina pahuljice net je oko 1 gboja : 5 bojaoblik : нерегулярная pahuljicaVažne Napomene : (molimo vas pročitajte prije naručivanja) Pažnja : ovaj način isporuke bez broja za praćenje ...

Veličine 1 mm pune boje fuksije krug spot oblika sjaj za nokte i druge umjetničke dekoracije 1 karton =50 g Veličina sjaj : 1 mm točkasto oblikBoja, sjaj : kao na slici( Napomena : draga, fotografija prikazuje efekt boja, ne može biti potpuno reflektirajuća, pravi proizvodi nisu 100% isti kao efekt fotografije, molimo, budite понятливы)Težina paketa : pouzdan poliester torba 50 grama u jednom pakiranju .Draga, ako vam je potrebno više grama ili drugih boja, onda molimo добросердечно priječite nam znati bilo koji vaš zahtjev, gotovo svaki sjaj ste mogli pronaći iz naše tvrtke, srdačan OEM i skupni nalog, mi ćemo Vam dati odgovor ne познее 24 sata!1...

TCR51 pjenušava Neonski Duga zelena boja 0.2 mm veličina nokte sjaj u prahu za nail art ukrašavanje noktiju gel Татто ručno DIY šminkaZa Veleprodaju : Veliki uzorak naloga sjaj sjaj : pristupačan, uzorci su slobodni, kupci su odgovorni za naknadu hitno Veliki red MOQ : 5 kg (mogao miješati sve boje ,oblika i veličine jakog sjaja)Prah svijetlo sjaja lasera ,регулярн prah svijetlo sjaja boje u prahu jakog sjaja Holoshade, prah svijetlo sjaja duga, aluminijski prah jakog sjaja, i тетрагон, šesterokuta, pravokutnik,pentagram sa različitih oblika блесточки i блесточки ,ponuditi našim klijentima najbolju kvalitetu visoke temperature otpora tvrdoglavi ,kiseline i alkalijskih ,растворяющего otpora, i впрыснутых proizvoda bistrog sjaja.Postoji više od 200 različitih boja i različitih veličina kako bi odgovarao vašim potrebama na našoj tvornici...

TCI54 nacreoizazvana narančaste boje sjaj Diamond obrazac 2 mm veličina šljokice šljokice za nokte i DIY ukras opis : Broj artikla : TCI54 Veličina Sjaj : Ромбовидная Oblik Boje sjaj : kao na slikama.Napomena : draga,foto pokazuje učinak, ne može biti u potpunosti reflektira, molim vas, budite понятливы. Težina paketa : oko 50 g / 200 g(Napomena : draga, pakiranje se obavlja poliestera vrećama, a ne u kontejner, kao na slikama !!!! Mini...

Tch312 4.0 MM Size Solvent Resistant Mate Colors Flower shape glitter for Nail polish, nail art or other DIY decorationOblik sjaj : Sjaj oblik cvijeta Sjaj boja : kao fotografijeNapomena : draga,foto pokazuje učinak, ne može biti u potpunosti reflektira, molim vas, budite понятливы...

TCJ105 sedef svijetlo plava boja leptir oblik 3.0 mm, veličina sjaj za nokte nail gel šminkaili uradi sam ukrasOpis : Oblik Sjaj : LeptirVeličina : 3,0 mmBoje sjaj : svijetlo plavaNapomena : draga,foto pokazuje učinak, ne može biti u potpunosti reflektira, molim vas, budite понятливы. Težina paketa : oko 50 g / 200 g Mini...

12 holografski boja kvadratni oblik 1 mm veličina šljokice šljokice za nokte, gel za nokte, šminka i nakit DIY Boja, sjaj : kao na slikama(Napomena : draga, fotografija prikazuje efekt boje ne može biti u potpunosti odražava, molim vas, budite razumijevanje) Pakiranje sjaj i N...

50 g / paket briljantne bijele Duge plave šarene sjaj UVprah prašine akril Nail Art Tip Shimmer Powder Decoration 282Neto težina oko 45gboja : kao što je izložba slikaPaket uključuje : 1 x mješoviti veličina nokte sjajOdlično za градиентных nokte,lako se nanosi na prirodne ili umjetne nokte, lako DIY.Sve boje su klasični i lijepim, molimo vas da pažljivo provjerite ove fotografije, sve boje se miješaju različite veličine, a neke od njih uključuju malu traku.Zbog razlike između različitih monitora, slika možda neće odražavati stvarne boje elementa, ali mi smo pokušali učiniti sve da zadrži izvornu boju sjaja...

Nail 1 Jar 5g Dull Red Laser Holographic Glitter Shiny Laser Powdere Glitter Nail for Powder Gel Nail Art Chrome Pigment 709Pakiranje : 1 banke=jedna kutija=10 mlNeto težina : 1 banke=5 g prahaNapomena : ovo je laserski holografski prah sjaja, sljedeća slika prikazuje boja pod svjetlom.Pakiranje veličinaSpecifikacija : Broj : 1 BankeKapacitet : 10 mlMaterijal : PrahVeličina banke : 2,5*2,8 cmBoja : kao na slikamaSadržaj Pakiranja : 1 x 1 баночка sjajni prah za nokte100% potpuno novi i visoke kvalitete.Uređenje noktiju.Lako se nanosi na prirodne ili umjetne nokte.Očistite površinu noktiju, očistite osnovni lak i stavite ga na nokte.Pečat s prozirnim gornjim slojem.Možete ih koristiti za ukrasiti vaš dom, kućišta mobitela, naočale,izrađeni kartice, bodyarta i tako daljeMi brod u svijetu , osim APO / FPO ...

Tch311 3.0 MM Size Solvent Resistant Mate Colors Stars shape glitter for Nail polish, nail art or other DIY decorationOblik sjaj : Sjaj oblik zvijezdeBoje sjaj : kao na slikamaNapomena : draga,foto pokazuje učinak, ne može biti u potpunosti reflektira, molim vas, budite понятливы...

Specifikacija : 100% novi brandKapacitet : 2 gBroj : 1 KutijaBoja : 6 dostupnih bojaSadržaj Pakiranja : 1 kutijaLice : 100% potpuno novi i visoke kvalitete.Uređenje noktiju.Lako se nanosi na prirodne ili umjetne nokte.Očistite površinu noktiju, očistite osnovni lak i stavite ga na nokte.Pečat s prozirnim gornjim slojem.Možete ih koristiti za ukrasiti vaš dom, kućišta mobitela, naočale,izrađeni kartice, bodyarta i tako dalje

Broj : 1 pakiranjeBoja : bijela,fuksija,plava,žuta, ljubičasta.Spol : ženskiSlučaj Applicale : klub, party, pub, poklon itd.Jamčimo da stil je isti kao što je prikazano na fotografijama.Hvala!Paket uključuje : 1pack x Nail Art fotografije pokazuju : Način plaćanja primamo samo Escrow, kreditne kartice, Western Union...

Please wait...