0
clear
  • Besplatna dostava 1.25 G bidi SFP primopredajnik 80 km 1490nm/1550nm LC / SC konektor SFP modul
  • -20%
  • -20%
Besplatna dostava 1.25 G bidi SFP primopredajnik 80 km 1490nm/1550nm LC / SC konektor SFP modul

Besplatna dostava 1.25 G bidi SFP primopredajnik 80 km 1490nm/1550nm LC / SC konektor SFP modul

HRK 539.94

Na skladištu
Dostupno za vašu narudžbu


1.25 G BPS bidi SFP primopredajnik
Opis
Transpondere SFP-BIDI-to je visokih performansi, ekonomičan moduli podržavaju dvostruku brzinu prijenosa podataka 1.25 Gbps/1.0625 Gbps i domet prijenosa 0~160 km sa SMF-a.
Primopredajnik se sastoji od tri dijela : laserski odašiljač FP/DFP, фотодиода PIN/APD, koji je integriran sa транзисторным предусилителем (TIA), i jedinice za upravljanje MCU. Svi moduli zadovoljavaju zahtjeve sigurnosti lasera tipa I.
Primopredajnici su kompatibilni sa SFP Multi-Source Agreement (MSP) i SFF-8472. Za više informacija, molimo pogledajte SFP MSP-a
Karakteristike
Brzina prijenosa podataka do 1,25 g / s
Laser 1310nm visoka/1550nm/1490nm i фотоприемник PIN / APD za slanje 0~160km
Kompatibilan sa SFP MSP-a i SFF-8472 s симплексной utičnicom LC/SC
Digitalni alat za kontrolu : interna kalibracija ili vanjska kalibracija
Kompatibilnost s Ro HS
+ 3,3 jedan izvor napajanja
Radna temperatura kućišta : standardno : od 0 do +70°C / industry : od -40 do +85°C
Kompatibilnost s SONET
Aplikacije
Gigabit Ethernet
Fiber Kanal
Prebaci se na sučelje za prebacivanje
Переключаемые aplikacije backplane
Sučelje routera / server
Drugi optički sustav prijenosa podataka
1550nm/1490 NM podaci za narudžbu
broj dijela
Opis proizvoda
JYT-B5412-03 X
1550nm, 1.25 Gbps, 3km, standard 0 do +70°C / industrijski -40 do +85°C, SC/LC, DDM / NO DDM
JYT-B4512-03 X
1490nm, 1.25 Gbps, 3km, standard 0 do +70°C / industrijski -40 do +85°C, SC/LC, DDM / NO DDM
JYT-B5412-10 X
1550nm, 1.25 Gbps, 10km, standard 0 do +70°C / industrijski -40 do +85°C, SC/LC, DDM / NO DDM
JYT-B4512-10 X
1490nm, 1.25 Gbps, 10km, standard 0 do +70°C / industrijski -40 do +85°C, SC/LC, DDM / NO DDM
JYT-B5412-20 X
1550nm, 1.25 Gbps, 20km, standard 0 do +70°C / industrijski -40 do +85°C, SC/LC, DDM / NO DDM
JYT-B4512-20 X
1490nm, 1.25 Gbps, 20km, standard 0 do +70°C / industrijski -40 do +85°C, SC/LC, DDM / NO DDM
JYT-B5412-40 X 1550nm, 1.25 Gbps, 40km, standard 0 do +70°C / industrijski -40 do +85°C, SC/LC, DDM / NO DDM
JYT-B4512-40 X 1490nm, 1.25 Gbps, 40km, standard 0 do +70°C / industrijski -40 do +85°C, SC/LC, DDM / NO DDM
JYT-B5412-80 X 1550nm, 1.25 Gbps, 80km, standard 0 do +70°C / industrijski -40 do +85°C, SC/LC, DDM / NO DDM
JYT-B4512-80 X 1490nm, 1.25 Gbps, 80km, standard 0 do +70°C / industrijski -40 do +85°C, SC/LC, DDM / NO DDM
JYT-B5412-120 X 1550nm, 1.25 Gbps, 120km, standard 0 do +70°C / industrijski -40 do +85°C, SC/LC, DDM / NO DDM
JYT-B4512-120 X 1490nm, 1.25 Gbps, 120km, standard 0 do +70°C / industrijski -40 do +85°C, SC/LC, DDM / NO DDM
JYT-B5412-160 X 1550nm, 1.25 Gbps, 160 km, standard od 0 do +70°C / industrial od -40 do +85°C, SC/LC, DDM/NO DDM
JYT-B4512-160 X 1490nm, 1.25 Gbps, 160 km, standard od 0 do +70°C / industrial od -40 do +85°C, SC/LC, DDM/NO DDM

Više detalja

brend:
jyttek
Broj Modela:
JYT-B1415L-80
Brzina prijenosa podataka:
1.25 g
Valna duljina:
1490/1550nm
Utvrđuju spojnica:
LC
DDM:
DA
udaljenost:
80 km
CE, ROHS:
Popustljiv
Vrsta Vlakana:
Osamljeni vlakana

Slični proizvodi u kategoriji

Visoko kvalitetni ručni fiberoptički полировальный disk FC / SC / ST 2,5 mmOpis : Prilikom zamjene nije dozvoljeno ili zavarivanje, brušenje kvarova (uključujući i ogrebotine i pukotine), s različitim funkcijama optičke instrumente, kao što su laser, primopredajnik, modulator, optički prekidač, pojačalo, na primjer kompenzacija pletenice, najbolji, jedini način je da ručno brušenje popravak...

Nonpu optički prijenos HDMI HD video extension device, samo jedno vlakno može biti signal 1080p za prijenos na velike udaljenosti, a podupiru audio, ovaj proizvod je idealan za nastavaka velikih ekrana, uređaj противоинтерференционной sposobnosti osigurava stabilnost signala...

Primopredajnik 10 GBASE CWDM SFP+, 1470nm~1610nm, udaljenost достигаемости 80km, kompatibilni s opremom Hua weiKARAKTERISTIKE PROIZVODATrag noge SFP Hotplugable SFP1470nm na laseru 1610 NM CWDMUgrađen digitalni dijagnostičke mogućnostiMaksimalna duljina karike 80 kmДвухшпиндельный LC priključakJedan izvor napajanja 3,3Laserski proizvod klase 1 u skladu sa standardom EN 608251Raspon temperature tela od 5 do 70 stupnjeva CelzijaGubitak snageAPLIKACIJE10 GBASEZR / ZWSTANDARDKompatibilnost sa SFP+ MSPaKompatibilnost s 802.3 ae 10 GBASEZRKompatibilnost sa SFP+ SFF8431 i SFF8432.Usklađenost RohsNaša TvornicaPotvrdePAKIRANJEZa transpondera, imamo bijelu kutiju za proizvod Sigle i antistatičku kutiju za 10~20пксSavjeti molimo pročitajte pažljivoDOSTAVA1.šaljemo robu u sve zemlje svijeta.1.1 pružamo besplatnu dostavu sa Epacket u Sjedinjene Države,paketi moraju biti manje 2000грамм,rok isporuke je oko 720 dana.ako je cijena paketa iznosi više od 200 dolara, će se naplaćivati porez.1.2 registrirana Zračni mail stup kita i besplatni prijevoz pošiljke, paketi moraju biti od 2000gram, ovaj put перевозкы tereta može se staviti na svim glavnim zemljama u svijetu, normalno rok isporuke 16~35days,osim Braizil, to će biti 60~90days.1,3 međunarodna курьерское kao što su DHL, EMS, Federal Express, UPS,TNT опционное na vašem upitu, cijena će biti na doplatak kupaca.Mi ćemo pokušati pronaći najbolji put перевозкы tereta sukladno različit položaj kako bi transportu...

Visoke Performanse , Bolju Kvalitetu I Izvrstan Posao!1 par predajnik i prijemnik 8ch video + RS485 podaciNe ustručavajte se rezervirati 1 par za testiranje Jamčimo da sljedeći put kada naručite više!Lice : 1...

Oneclick Cleaner Fiber Optic Čistač SC cleaning tool 2.5 mm univerzalni konektor optičkog Cleaning Pen Besplatna dostavaAplikacije : Čisti priključci na перемычках i u karticama koje su dostupne za priključke 2,5 mm (ST,SC, FC), obvezujuća za terenski tehničariKarakteristike : Ručka domara optičkih vlakana dizajnirana posebno za raditi dobro sa ženskim priključkom, ovaj alat čisti kraju površini ферруле ispuštanja prašine, ulja i druge krhotine bez grebanje ili grebanje торцевую površinu.FC / SC / ST Cleaner Pen, univerzalni 2,5 mm; udoban dizajn s jednokratno čišćenje točno mehanički utjecaj pruža dosljedne rezultate čišćenjeAutomatsko promocija osigurava da svaka usluga čišćenja izvodi sa svježim čišćenje trakomNiske cijene za čišćenje, do 800+ очищенийTežina : 120 gŠto je u kutiji : 1 x fiber optički pročišćivač ručka SC 2,5 mmKonektori

SFP 10 / 100 / 1000 M utvrđuju МедиаконвертерOpće informacije : Gigabitne Ethernet SFPволоконные medijski pretvarači serije JYTGS803 prevladati jaz između bakra i optička infrastruktura...

Primopredajnik 10 Gb / s 80km CWDM XFP optički kompatibilan sa sustavom Hua weiKARAKTERISTIKE PROIZVODAFootprint XFP uz mogućnost hotplugPodržava brzinu prijenosa podataka od 9,95 Gbit / s do 11,3 Gbit / sPodrška Lineside i x Fi loopbackRo HS6 уступчивое (бессвинцовое)Gubitak snageRaspon temperature tela : od 0°C do 70°CValna duljina 1470~1610 NmMaksimalna duljina veze 80кмHladnom CWDM EML i pin prijemnikFullduplex LC priključakPotporni satovi nisu potrebniUgrađen digitalni dijagnostičke mogućnostiStandardni mehanizam oslobođenja osiguranAPLIKACIJE10 GBASEER / EW / 10 G EthernetFiber kanal 10 GSONET OC192 &SDH STM 64OPIS PROIZVODAOve transpondere small form factor 10 Gb / s (XFP) odgovaraju trenutne specifikacije XFP MultiSource Agreement (MSP)...

18 kanalni DWDM Mux Demux LCKarakteristikeNiske Uneseni GubitakVisoka IzolacijaNiska PDLKompaktan DizajnDobra homogenost межканальнаяAplikacijeSustav DWDMPon NetworksCATV linkoviFiber optički pojačaloUsmjeravanje valne duljineTehničke karakteristikePredmetMjerna jedinicaPostavkeRazmak Između KanalaGhz100ГГЦRaspon Valnih DuljinaKanali ITbandCentri KanalanmITUKanalipoč.18Širina pojasa granicanm≥ + / 0.13Mtu Pojasadb≤ 0.5Uneseni Gubitak Kanaladb≤4.8Kanal EXP uneseni gubitakdb≤5.0Izolacija (dvojna kanal)db≥30Izolacija (несмежный kanal)db≥ 40Поляризационно Zavisni Gubitakdb≤ 0.2Disperzija Поляризационного Načinps≤ 0.2Smjerdb≥ 50Возвратная Gubitakdb≥ 45Upravljanje Optičke Snagemegavat≤ 500Raspon Radne Temperature0 C Od 5 do 70Temperatura Skladištenja0 COd 40 do + 85Vrsta VlakanaNASMF28e+Dimenzije ambalažemmL142 x W102 x H14...

Visoka točnost FC6 S optički скалыватель vlakana / nož 250m900um12 položaj noža, hladnog alat veze, metalni materijal s vrećomPruža oko 36 000 Кливов* Kompaktan dizajn i mala težina• Visoka Točnost Cijepanje* Pokriveno 250um ili 900um tampon vlakana• Однорежимное ili višemodno korištenje* 12položajno vrti i nož " klikniModelFC6 SOdnosi se vlaknaОднорежимное ili višemodno korištenjePromjer Vlakana125umPromjer Pokrivenost250um ~ 900umTipičan Kut Scola0,5 stupnjevaDužina Scola916mm (single fiber pokrivenost 0.25 mm)1016mm (single fiber pokrivenost 0.9 mm)Vijek Trajanja Oštrice36 000 Кливов (3000 na poziciju oštrice)Dimenzije Кливера63 x 65 x 63 mmTežina475гPaket Uključuje : 1 X optički fiber Drvosječa FC6 S1 x torbaUtvrđuju Mesarski FC6 S izrađen od metala, a ne od plastike,molimo vas, budite sigurni da kupite! SAMO NE ZA SRASTANJE"O plaćanju1.uzimamo posredništvo...

Lokalne mreže gigabit 100 / 1000 Mbps na конвертерам sredstava vlakana , Однорежимным do 40 KmВысокомарочный & visoka učinkovitost & veleprodajna cijena, 5 godina гарантированности!Ne ustručavajte se da bi jedan par za testiranje...

Kompatibilan s приемопередатчиками Cisco 10 GbaseDWDM XFP, 10 G 40 KM cBand1563.86nm~1528.77 NM optički modulTranspondere OPMEDIA DWDM XFP 40 KM small form factor 10 Gb / s (XFP) odgovaraju trenutne specifikacije XFP MultiSource Agreement (MSPa) 1...

Visoka kvaliteta 30 Mw crveno svjetlo vizualni lokator kvarova fiber optički kabel tester 30 km optički laserski izvorZa Telekomunikacijske Inženjerske Usluge Kabelskog SustavaOpisVizualni lokator kvara (30 km) koristi se za mjerenje u single mode ili многорежимных vlakna...

Besplatna dostava FTTH kabel striptizeta Miller CFS2 Clauss fiberoptički striptizetaKarakteristike : * koristi za vremenskim premaz stakloplastike 125um 250um* Rupa 1,98 mm u vrhu može se koristiti za uklanjanje vanjske ljuske rep vlakana* voblika горловина stezanje na nož i 140 mikrona otvorene rupe se mogu koristiti za skidanje ljuske od optičkih vlakana 125um 250um* Proizvođač po defaultu, dolazi bez podešavanja * ne boli optičkih vlakana* cijeli tolerancija točnost površine segmenta mehanički kako bi se osigurala čista, ravna aktivnosti* prema principu inženjerske konstrukcije ljudskog tijela olovke, udobnost kompresije* kada se nož ne koristi, to je ispravljeno u zatvorenom položaju* dužina : 165 mm* masa : 0,15 kg paket uključuje : 1* CFS2 Miller Clauss fiberoptički Стриппер

Visoka točnost novi zlatni metalni materijal fiberoptički Mesarski SKL6 C (16 površinskih blades) za 125um kabel FTTH, Besplatna dostavaAutomatski otvarač preMogu naići na toplinuплавкое vlakana univerzalna rezalicaproizvodi koristeći высокопрочную površina oštrice 16 bodova, više длинняя život, dolaze s втройне izumi mogu biti linije взреза, отрезками žice i malo vlakana,automatsko stražnja klizna noža,kao put stavite daleko poklopac i pritisnite unutar poklopca vlakana kako bi se okončala u potpunosti rad вырезыванияModelSKL6 CMalo promjer vlakana125umMjerodavni VlakanaKabel vlakana 250μm, kabel vlakana 900μm, тесемка 12 vlakana, i priključni kabel vlakanaCijepanje dužina18mmVeličina71.3*67.2*51 (mm)Težina230 gO plaćanju1.uzimamo posredništvo...

Ove многомодовые dupleks fiberoptički patch kablovi 50 / 125um završavaju fiberoptičkim priključcima LC na oba kraja (LCLC) Ovi konektori snapin, koji se nazivaju sjajni priključcima, malom priključcima ili lokalnim priključcima, obično se koriste za spojeve visoke gustoće i kompatibilan s uređajima za plugandplay, kao što SFP modula i transpondere XFP.Naš asortiman role optičkog kabela patch kabela završava modernim priključcima i dostupan je u bilo kojoj kombinaciji ST, SC, LC i MTRJ s vrstama poliranje PC, UPC ili APC susret vašim standardne ili prilagođene konfiguracije...

Bakrena žica primopredajnik SFP 10 / 100 / 1000m sa RJ45 priključak, automatski pregovorima, kompatibilan sa opremom Huaweijoš 5% popusta za 10 + komada10 / 100 / 1000 BASET Copper Small Form Pluggable (SFP) temelji se na sporazumu SFP Multi Source Agreement (MSP)...

Besplatna dostava potpuno novi kineski FC6 S visoke preciznosti optičkih vlakana Mesarski fiberoptički rezačOvaj скалыватель optičkih vlakana FC6 S dostupan s jednim волоконным adapterom za pojedinačna vlakna s premazom od 250 do 900 mikrona...

Za Cisco kompatibilnog, SFP10 GSR 10 G Мультимодный modul transpondera SFP+ SR100% kompatibilnost, testiranje u dobrim uvjetima zajamčenoVisoka kvaliteta s certifikatom CE&FCC, zamjena za 1 godinu i garancija na 3 godine.Kvalitetu telekomunikacija,konkurentne cijene, samo 10% 20% od početne jedne cijeneStanje ProizvodaNudimo visoko kvalitetne modul transpondera SFP (miniGBIC), koji je 100% kompatibilan sa originalnim,može u potpunosti vjerovati vašem sami требовательному aplikaciji LAN / WLAN, голосовому projektu ili implementaciju mreže, svi proizvodi imaju garanciju od 3 godine i doživotno tehničku podršku.Dostava šaljemo sve proizvode diljem svijeta za besplatno putem economy shipping...

100m FTTH fiberoptički Kap kabel patch kabel SCSC Симплексный SM SCSC 100 metara Kap kabel patch kabelProgramNajudaljeniji i lokalna optička prijenosna mreža, mreža za prijenos podataka, mrežni prijenos slika, CATV, optički test za jelo, pv sustav automatskog upravljanjaOpisFleksibilna žica kabela pada optičkih vlakana ima 2 tipa u svakom kraju kabela za povezivanje; kabel dužine žice jedan kabel sa spojnicom...

Besplatna dostava proa zaslon skit DK2043 kvalitetan višenamjenski škare fiberoptički кевларовый rezač кевларовые škare značajke* Oštrica od visoko ugljičnog legiranog čelika s ванадием i молибденом HRC6062, rezanjetvrdoća ivica HV1200* Ručke od termoplastični эластомера· Napredni Tan za dugovječnost* Rotor oštrica za hvatanje materijala· Posebno dizajniran za rezanje materijala кевларовыхSpecifikacijaTvrdoća (vrhunski), ručka privatna pakiranje Hv1200 TPR блистерная karticaPLAĆANJE1...

Cisco QSFP4 X10 GAOC7 M kompatibilan AOC (7metarski, QSFP+ do 4 SFP+) detalji proizvoda Cisco Pravi QSFP4 X10 GAOC7 M ime davatelja LODFIBER Vrstu priključka QSFP+ do 4 SFP+ Maksimalna brzina prijenosa 40 Gbit / s tip kabela aktivni optički kabel kabel duljine 7 m(22.97 metara) ljuska materijala PVC(OFNR) temperatura od 0 do 70°C (od 32 do 158°F) HTSusklađeni kod 8544700000 protokoli 40 G Infini Band 8x DDR, 4x QDR, 10 G / 40 GIGABIT Ethernet, certifikat kvalitete Fibre Channel kvaliteta i standardi su osnova lodfiber...

Please wait...